Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gumki
#11
oj widzę ani stomil , ni dębica....
moje typowanie.
http://www.nwa.co.nz/product_detail.php?P_ID=3115
>Sad
nieważne co masz nad d... ważne że jaja masz nie na drucie.
Odpowiedz
#12
ciekawe...nie powiem...te diably anielskie...tudziez anioly diabelskie...trzy typy som...zobaczym jak ceny i dostepnosc...sie zalozy nowe buciki, sie pochwali co w koncu wybral...senkju...
Odpowiedz
#13
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale wydaje mi się że czytałem w którymś Motocyklu o Metzelerach jakiś test... i wyszło że te nowe Metzy Z6 Interact następca starego Roadteca (który był porównywalny jesli chodzi o jakość do niezłej Pirelli Diabo Strady) starego Roadteca przebija jedynie ceną... podczas jazdy niektóre parametry tej nowości się nawet pogorszyły  8F
Odpowiedz
#14
dobra... kuffaaa... mam nadzieje, ze mnie Adas z pamieci w telefonie nie wyrzuci... dzisiaj bylem w stolicy podziemnej pomaranczy i zalozylem... pilot road 2...
Odpowiedz
#15
(05-05-2011, 08:29 AM)ghostrider link napisał(a): Nie wiem czy dobrze pamiętam ale wydaje mi się że czytałem w którymś Motocyklu o Metzelerach jakiś test... i wyszło że te nowe Metzy Z6 Interact następca starego Roadteca (który był porównywalny jesli chodzi o jakość do niezłej Pirelli Diabo Strady) starego Roadteca przebija jedynie ceną... podczas jazdy niektóre parametry tej nowości się nawet pogorszyły  8F
w ostatniej motormani opisali wsie nowe metzelery i ponoc do turystyczno sportowej jazdy Z8  sa njalepsze bylo jeszcze o Z5 i Z6 ......ale ale czy spotkal sie ktos z Was z takim zachowaniem hamulców:
Cytat:Układ klasyczny przód, stalowy oplot, dwa przewody z pompy do sześciotłoczkowych zacisków Tokico czyli układ ZX12R.

I teraz tak, podczas jazdy w deszczu, klamka hamulca bardzo twardnieje, właściwie nie da się jej wcisnąć, hamulce działają i mimo tego że wyczucie hamowania spada (nie wiem czy zaraz nie zablokuje koła, tym bardziej że to na mokrym) da się hamować i skuteczność sama w sobie jest dalej taka sama.

Co może być przyczyną takiego zachowania?

Jadąc po suchym, przy różnych temperaturach od tych zbliżonych zeru do kilkudziesięciu na plus efekt ten nie występuje, natomiast gdy tylko spadnie deszcz, niezależnie od temperatury i woda dostanie się na tarcze, zaciski i tym samym na cały motocykl dźwignia od razu staje się twarda jak kamień.
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#16
Tylko pozornie bzdurne i niewytłumaczalne zjawisko.
Układ hamulcowy jest szczelnie odgrodzony od zjawisk atmosferycznych .
Ale uszczelniacze na tłoczkach potrafią zrobić taki figielek.
Rozbebeszyć zaciski wyczyścić wymienić te gumeczki uwaga preparatem do zacisków wewnątrz tłoczków posmarować i po problemie .
Wiedza z organoleptyki.



nieważne co masz nad d... ważne że jaja masz nie na drucie.
Odpowiedz
#17
Ciekawe bardzo ciekawe dzieki Ad.. znaczy Deryl za podpowiedz......a nie myslisz o nawiedzeniu Radwanic  2-3 lipca??????
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#18
Ja byłem niedawno Big Grin
autobusy międzynarodowe autokary
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości