Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gumki
#1
Jakoś szukać i czytać mi się nie chce więc Mości Państwa się zapytam, jakie oponki teraz najlepiej zakupić oczywiście do mojej suki.
Ostatnio miałem Conti road attack jednak się już z użyły i teraz pytanie brać to samo, czy może coś z nowość ??
czekam na konkretne odpowiedzi Big Grin
Odpowiedz
#2
ja swoje tez mam do wymiany z powodu wieku, nie zużycia  ;D
bede bral te same, znam, dzialaja, cena dostepna, wiec nie bede wydziwial.
a i maja sliczna rzezbe ;D

[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#3
watek niemal archiwalny...ale sie podepne...michelin pilot road 3...? - bedzie dobrze?
Odpowiedz
#4
A jak by tak , że to jest czyżyk .
W miarę dojrzewania ponoć testosteronu ubywa .
A … ale za Panem Zagłobom … oleum ci u nas dostatek.

I ja mierzyłem w szport i z toru po 3 okr .????. kupowałem …
Gdy dziś mam się wypowiedzieć .
To w maszynkach którymi tu kręcicie kupcie solidne kapcie turystyczne .
Cena rozsądniejsza to primo.
A ……2 x miarki więcej jak na sportowych .

A i dotyczy to jac/ków tom/ków dark/ów itd. itp…
Na tor to i tak sprzęt się przezbraja odziera opancerza …
I tu lacze lacze to podstawa….

Pamiętam takim prekursorem.
Roz-sąąądky w epoce kamienia łupanego był Tom..666.


nieważne co masz nad d... ważne że jaja masz nie na drucie.
Odpowiedz
#5
Witam ja do tej pory ujeżdżam już drugą Mezelerke Z6 i jestem bardzo z niej zadowolony jak będę zmieniał to będzie komplecik Z6 albo Pirelli Angel czytałem, że mają dobrą opinie.
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz
#6
(05-03-2011, 03:21 PM)DERYL link napisał(a): A jak by tak , że to jest czyżyk .
W miarę dojrzewania ponoć testosteronu ubywa .
A … ale za Panem Zagłobom … oleum ci u nas dostatek.

I ja mierzyłem w szport i z toru po 3 okr .????. kupowałem …
Gdy dziś mam się wypowiedzieć .
To w maszynkach którymi tu kręcicie kupcie solidne kapcie turystyczne .
Cena rozsądniejsza to primo.
A ……2 x miarki więcej jak na sportowych .

A i dotyczy to jac/ków tom/ków dark/ów itd. itp…
Na tor to i tak sprzęt się przezbraja odziera opancerza …
I tu lacze lacze to podstawa….

Pamiętam takim prekursorem.
Roz-sąąądky w epoce kamienia łupanego był Tom..666.

kiedy ponoc ta pilot road to wlasnie taka turystyczna oponka zes srodkiem twardszym i boczkami miekciejszymi... czytalem, ze rownych sobie ni ma w trzymaniu po mokrym... blyskawicznie lapie temperaturrrre nawet w dni chlodniejsze... oczywiscie sie nie upieram przy tej opcji - bo bym nawet wtedy sensu nie widzial pytac Waszmosciow...rzuccie jakies konkretne propozycje konkretnych modeli, bo zaczyna mnie siem spieszyc z ta wymiana...wizyta w Szczecinie troszke przyspieszyla proces zakupowy...
Odpowiedz
#7
myślę że pilot road 2 jakościowo jest bardzo podobna i nie sądzę żebyś poczuł różnicę podczas latania, ale jest prawie 100 tańsza niż pr3... pilot road 3 to jest nowością na rynku chyba jeszcze nie do końca objechaną przez jeźdźców... w związku z tym trudno o jakieś wiarygodne opinie... natomiast pilot road 2 jest już jakiś czas w sprzedaży i cieszy się dobrą sławą... ja zakupiłem pr2 więc się okaże niebawem co one warte... wcześniej miałem w ZZR1200 Pirelli Diablo Strada... cena była niezła, na mokrym i suchym fajne i na dodatek wytrzymały ze 12 tysi. W 999 miałem ostatnio Michały Pilot Power i skończyły się po 8 tysiach  >Sad  ale do jazdy też fajne  8F
Odpowiedz
#8
tiiiaaaa. pilot power ze swej natury na mniej kaemow starczaja...bo to taka wlasnie opona...ze bardziej power niz pilot...12 tysi to i tak niezly wynik na nia... z tymi pilotami w wersji 3-ciej to wlasnie caly czas mam zagwozdke...ze malo opinii, bo nie oblatane jeszcze...o tych trojkach sie czyta, ze w zasadzie to jest to samo, co dwojki plus lepszy "grip" na mokrym...kurka flaczek...te anioly z pirelli co Seba pisze tysz maja dobre opinie, choc chyba wiecej ludzi wybiera piloty od michala...tak przynajmniej wujek google twierdzi...ponoc te anioly siem dosc dlugo nagrzewaja...tak to jest...osiolkowi z zlobie dano...
Odpowiedz
#9
No to mogę ci polecić jeszcze Metzelery Z6 te nowe to podobno jeszcze lepsze od zwykłej Z6 a do niej nie mogę się przyczepić mięsa sporo i co najważniejsze przez sierotek nie ma bieżnika, więc można jeździć aż do drutów sprawdzone jak wracaliśmy z Chorwacji Smile Smile Wink
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz
#10
Seba - fajne te typy podales... dzieki... zarowno anioly jak i z6 maja dobre opinie na necie... musze jeszcze poczytac i podzwonic po handlarzach... jak juz wczesniej wspominalem - wybor jest tak duzy, ze ciezko sie na cos zdecydowac...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości