Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór opony - którą wybrać ?
#21
Trudno cokolwiek powiedzieć o tych ContiMotion bo to nowość w ofercie i naród jeszcze nie ma doświadczenia. Marchewa wspomniał o Road Attack.... jeździłem na tym i kilka osób z forum też... nie wiem czy chwalili, ale wiem że cena była dobra  Smile  Osobiście tez jeździłem i podobały mniesię. Teraz latam na Pilot Power i tez sobie chwalę a cena raptem stówa więcej za komplet...winc moje zdanie... dołóż stówę i kup coś przetestowanego przez naród  :^)  aha... żeby nie było... Pilot Road 2 też mam w 999 i też fajnie... bo wolno sie żużywają ale to są opony sport-TURYSTYK z naciskiem na to drugie... niestety, tu musiałbyś dołożyć ze dwie i pół stówy...
Odpowiedz
#22
nie ma lepszych niz bridgestone bt-016 hypersport.. ...a nie, czekaj, sa, bridgestone S20.
016 zjezdzilem z 6 kompletow, jak S20 maja byc lepsze, to na kazdym asfalcie bedziesz NIESMIERTELNY.
Odpowiedz
#23
W dupach Wam się poprzewracało.

[Obrazek: 190559_570666149640291_1068659334_n.jpg]
Odpowiedz
#24
1
Odpowiedz
#25
...stary watek ale conti road attac zajebiste Exem sie nie sugerowac
bo zanim tak zaczniecie jezdzic to winthertur sie musi znalezdz w malborku >:> >:> >:>
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#26
...a mialem bandita 1200 s z 2004 i miszeliny road sport 2
tez fajne opony i dobrze spisywaly tylko u skandynawow som asfalty
chropowate bo skaly dodajom takze moze byc inaczej gdzie indziej

Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#27
(03-16-2014, 07:50 AM)Maly link napisał(a): ...stary watek ale conti road attac zajebiste Exem sie nie sugerowac
bo zanim tak zaczniecie jezdzic to winthertur sie musi znalezdz w malborku >:> >:> >:>

tarcza z winterthuru jest w zamku krzyzackim - spierdalaj, najlepiej na S20 to bedziesz mial cien szansy >:>
Odpowiedz
#28
Ja też Smile
Odpowiedz
#29
Ja również Big Grin
Odpowiedz
#30
WYPIERDALAĆ ! ZAMKNIĘTE NIE WIDZI ?
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości