Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się ubezpieczyć?
#11
Ja mam w PZu hehe i nie myśle o ubezpieczeniu aż do momentu zawiadomienia o zapłacie kolejnej raty :[ nie nazekam juz około 5 lat
Odpowiedz
#12
W Linku kumpel pracował...
nie polecał ze względu na niekorzystne zapisy w drukach umów :^) (nie wiem jak w przypadku OC)
dla przykładu:
Link oferował pakiet ubezpieczeń, który obejmował m. in. naprawę stłuczonej przez wandala szyby, ale...
-naprawa musiała sie odbyć w wyznaczonym przez Link4 warsztacie (wykonanie  naprawy we własnym zakresie i przedstawienie rachunków za usługę nie powodowało wypłaty odszkodowania)
-Link/typowany warsztat mieli 2 tyg. czasu na wymianę szyby.
Czyli usługa praktycznie "martwa"

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie motocykla to chyba najtaniej w PZU
Odpowiedz
#13
Chcę się dokładnie zorientować zanim się zdecyduję, żeby się nie wpakować w gówno. Ale widzę, że Proca niebyt pozytywnie się wypowiada, więc chyba to na razie oleję.
Odpowiedz
#14
Nie wiem czy zauważyłeś ale wszyscy polecają a raczej nie odradzają jednego ube-zpieczyciela. Temat pojawia się co jakiś czas, więc możesz być pewny że lepiej nie doradzą.  :O~
FJ 1200 '91 - była ABS. Po paru modyfikacjach......
Odpowiedz
#15
Cytat:Jak chcesz to sie ubezpieczaj w Linku nikt Ci nie broni.Myślę,że wielu woli pójść do PZU i mieć parę groszy na paliwo więcej niż proponowany komfort załatwiania wszystkiego przez telefon

święte słowa Smile

szczerze powiedziawszy ja przez telefon to najwyżej pizzę zamawiam, bo jak nie mogę w razie czego pójść do konkretnej osoby o op...lić z góry na dół za niezałatwienie sprawy to jakoś nie ufam takim firmom 8)
co nie zmienia faktu że samochód w lince kiedyś ubezpieczałem, nawet tanio mieli ale wyczekiwania na polisę mnie wpieniały... no i jak chciałem sprawdzić koszt ubezpieczenia innego auta to wywiad na pół godziny i wszystko: rocznik, wymiar, rozmiar, częstotliwość.... no ileż można...
Odpowiedz
#16
mnie jakoś nie przeraża załatwianie przez telefon, wręcz przeciwnie, ale co kto lubi przecież Smile

Odpowiedz
#17
(06-02-2008, 06:32 PM)jagieu link napisał(a):
Proca napisał: napisał(a):Jak chcesz to sie ubezpieczaj w Linku nikt Ci nie broni.Myślę,że wielu woli pójść do PZU i mieć parę groszy na paliwo więcej niż proponowany komfort załatwiania wszystkiego przez telefon

święte słowa Smile

szczerze powiedziawszy ja przez telefon to najwyżej pizzę zamawiam, bo jak nie mogę w razie czego pójść do konkretnej osoby o op...lić z góry na dół za niezałatwienie sprawy to jakoś nie ufam takim firmom 8)
co nie zmienia faktu że samochód w lince kiedyś ubezpieczałem, nawet tanio mieli ale wyczekiwania na polisę mnie wpieniały... no i jak chciałem sprawdzić koszt ubezpieczenia innego auta to wywiad na pół godziny i wszystko: rocznik, wymiar, rozmiar, częstotliwość.... no ileż można...

ależ ja nic takiego nie pisałem, choć to prawda jest :^)

powracając do tematu, punktów PZU jest jak mrówków a i formalnosci zajmują chwilkę, więc osobiście problemu nie widzę
Odpowiedz
#18
jedno małe pytanie:

po jaką cholerę to całe zamieszanie? gdzie sie ubezpieczyć...

a o co konkretnie chodzi?
o obowiązkowe OC?
jeśli tak proponuje samemu poszukać najtańszej oferty na rynku
nie wyjdzie drogo (PZU coś na poziomie 110 PLN rocznie - 100%)

inna bajka w przypadku AC bo tu juz trzeba się nagłowić
ja olałem temat ponieważ ubezpieczenie AC w PZU wynosiło rocznie ni mniej ni więcej 20% wartości motocykla!!!
więc koszt to jedna sprawa

druga sprawa to jakoś obsługi, jebnięte kombinacje przy wypłacie ubezpieczenia, obcinki za udział własny, utrate wartości motocykla w latach itp

ogólnie jak dla mnie to niech spierdalają!!!
jak cos się stanie to i tak jest się zdanym na siebie samego lub pomocną dłoń kolegów...

o szczegóły pytać np: Orkę...
pozdrawiam i oby ubezpieczenia okazywały się bezużyteczne
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#19
w Serowie AC na hajke to ok 7% wartosci, ful wypas, chyba tylko lachy nie zrobia i ciazy nie usuna, a obejmuje nawet zgwalcenie przez kosmitow i odszkodowanie wyplacane bez łachy i w przejrzysty sposob na bazie rachunkow i diagnozy autoryzowanego serwisu.

w polsze tak jak kevo robilem, OC PZU i allegro w razie co Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości