Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się ubezpieczyć?
#1
Szukam taniego ubezpieczyciela. Gdzie Wy się ubezpieczacie i jakie macie
doświadczenia? Kogo polecacie, a kogo odradzacie?
Odpowiedz
#2
pzu  >:>
Odpowiedz
#3
a tam tanio? Myślałem o jakimś directowym ubezpieczycielu, chciałbym wszystko załatwić przez telefon, bo jakoś czasu mi brak ostatnio Smile
Odpowiedz
#4
PZU only raczej pewniak. Wpienić człowieka mogą wszyscy, ale mistrzem jest Al-z.
Odpowiedz
#5
jeżeli tylko OC to PZU wychodzi chyba najtaniej

broń Boże nie Warta :O~

jak coś więcej niż OC to niestety trzeba porównać kilka ofert i niech się wypowiadają ci, którzy odzyskiwali coś z AC
Odpowiedz
#6
a nikt z Was nie miał żadnych doświadczeń z linkiem? myślałem o nich bo można załatwić ubezpieczenie przez telefon zamiast babrać sie z jakimś agentem...
Odpowiedz
#7
dzwoń śmiało... widać nikt nie ubezpieczał w link a potrzeba nam nowych doświadczeń...  Tongue
Pewnie wiekszość woli podobnie jak ja babrać się z agentem za 1/3 linkowej ceny...  >:> :^) ;D
Odpowiedz
#8
zadzwoniłem do linka 2 lata temu i pancio mi powiedział, że mi się w linku motocykla nie opłaca ubezpieczać bo to kilka stówek wyjdzie samo OC i NW...  ??? o AC nie pytałem bo 23 letniej (wówczas) landary nikt mi nie ubezpieczy...
w pizetju zapłaciłem niecała stówkę...
Odpowiedz
#9
myślę, że teraz się to zmieniło. Wprowadzili przecież oc na motocykle (z assistance) http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ubezpiec...74742.html
Odpowiedz
#10
Jak chcesz to sie ubezpieczaj w Linku nikt Ci nie broni.Myślę,że wielu woli pójść do PZU i mieć parę groszy na paliwo więcej niż proponowany komfort załatwiania wszystkiego przez telefon.
A tak na marginesie to czy przypadkiem nie pracujesz w tym Linku?
Tak jakoś sie poczułem. Wink
Ziemia jest płaska!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości