Riders - motocykle i motocykliści - W drogę bez pary

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
RIDERS infoLogowanie

W drogę bez paryWymuszenie pierwszeństwa, zajeżdżanie drogi,  przeszkody na jezdni – te problemy to chleb powszedni motocyklistów.  Zaparowana szyba wizjera może utrudnić dostrzeżenie w porę potencjalnego zagrożenia i bezpieczne wykonanie manewru, dlatego warto zadbać o jak najlepszą widoczność. Niezbędne w tym zakresie jest używanie odpowiednich kosmetyków motoryzacyjnych. Nowy produkt marki MaxMaster – Polepszacz widoków – to skuteczne rozwiązanie dla ceniących komfort jazdy wielbicieli jednośladów.

Parowanie szyby wizjera należy do najbardziej uciążliwych doświadczeń, jakie dotykają motocyklistów podczas większości swoich wypadów.  Smugi i para znacznie ograniczają widoczność, co jest szczególnie niepożądane przy rozwijaniu znaczących prędkości. W razie pojawienia się potencjalnego niebezpieczeństwa ważna jest bowiem każda sekunda. Dyskomfort w tej sytuacji  niekorzystnie wpływa na czas reakcji kierowcy.

Nowe  metody walki z osadzającą się parą wykorzystywane w konstrukcji kasków – system anti-fog i dynamiczna  wentylacja – nie rozwiązują problemu całkowicie. Opinie pojawiające się na forach dyskusyjnych oraz prywatne rozmowy motocyklowych pasjonatów wskazują, że wciąż poszukiwane jest niezawodne rozwiązanie, które raz na zawsze pozwoli zapomnieć o zagrożeniu ze strony niepożądanej mgły.

Nowy produkt MaxMaster Moto Design Antypara – „Polepszacz widoków” skutecznie eliminuje osadzanie się pary na osłonach kasków, goglach i okularach. Preparat wykazuje zaawansowane właściwości przeciwmgielne, co zdecydowanie podwyższa komfort jazdy. Większe pole widzenia bezpośrednio przekłada się także na poprawę bezpieczeństwa.

„Polepszacz widoków” rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu jest łatwy do usunięcia. Nie powoduje tzw. efektu „fluid-up”, czyli odkładania się preparatu na powierzchni szyby, na co często skarżą się użytkownicy jednośladów. Co ważne, produkt dostępny jest w małych, poręcznych, 100-mililitrowych opakowaniach. Idealnie nadaje się więc do transportowania w schowkach motocykla lub kieszonkach motocyklowej kurtki. Krótki postój na spryskanie kasku wystarczy, by w nawet najcięższych warunkach pogodowych, nadal cieszyć się upragnionym wypadem na dwóch kołach.

Dodatkowe informacje: www.maxmaster.com.pl

UWAGA ! Już w przyszłym tygodniu wśród subskrybentów riders.info.pl rozlosowany zostanie zestaw, w którego skład wejdą:

1. Polepszacz Widoków 100ml

2. Usuwacz robali 100ml
3. MAX MASTER MOTO DESIGN SZYBY
4. MAX MASTER MOTO DESIGN OWADY

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać na swoją skrzynkę informacje o promocjach i okazjach dostępnych za pośrednictwem serwisu riders.info.pl


Wiadomość HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Zdjęcia

Facebook Image