Riders - motocykle i motocykliści - Mikołajkowa promocja z dreszczykiem adrenaliny

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
RIDERS info



Logowanie

Imponująca wysokość, otwarta przestrzeń i szybki lot w dół. Dreszczyk adrenaliny, odrobina ryzyka i nieziemska wręcz satysfakcja po wylądowaniu. Tak w skrócie można przedstawić emocje, które towarzyszą spadochroniarzom. Jak podkreślają miłośnicy tej ekstremalnej dyscypliny, każdy skok to niesamowite przeżycie, którego nie da się porównać z niczym innym.

Miłośników skoków ze spadochronem nie brak. Różni ich wiele: wiek, miejsce pracy. Skaczą panie, skaczą panowie. Łączy ich wspólna pasja. Jedni o powietrznych akrobacjach marzyli od dziecka, inni zarazili się tym sportem ekstremalnym już jako dorośli. Czym jest dla nich spadochroniarstwo? Sposobem na życie, możliwością ucieczki przez monotonią i szarą codziennością, okazją do sprawdzenia swych sił oraz szansą na pokonywanie własnych słabości. Lot w dół z szybkością około 200 km/h to dla nich odskocznia od problemów życia codziennego i odreagowania stresów. Dreszczyk adrenaliny oraz radość po kolejnym, szczęśliwym lądowaniu rekompensuje im trudy związane z wykonywaniem obowiązków zawodowych i przenosi ich w inny świat. Tu poznają swoje słabości i ograniczenia, tu uczą się z nimi walczyć. A robią to w miłym towarzystwie i świetnie się przy tym bawią. To ich sposób na życie, którego można im tylko pozazdrościć.

Wielu panów spogląda z zazdrością na tych szczęściarzy, którzy mogą skakać do woli. Niestety, ceny skoków spadochronowych nieco odstraszają. Czy to oznacza, że marzący o podniebnych przygodach panowie muszą zejść na ziemię?

Otóż nie. Okres przedświąteczny jest świetną szansą na spełnienie swych marzeń o przygodzie ze spadochronem. Atrakcyjne promocje sprawiają, że skok taki może stać się bardzo dobrym pomysłem na gwiazdkowy prezent. Szkoły spadochronowe, w tym ta największa www.skydive.pl, przygotowały specjalne, mikołajkowe promocje na skoki tandemowe, przeznaczone dla tych osób, które z tą dyscypliną spotykają się po raz pierwszy w życiu. Aż do Wigilii można składać zamówienia na takie zajęcia z instruktorem, których realizację można zaplanować na wiosnę przyszłego roku.

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać na swoją skrzynkę informacje o promocjach i okazjach dostępnych za pośrednictwem serwisu riders.info.pl


Wiadomość HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Zdjęcia

Facebook Image