Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kask szczekowy???
#11
cos tam sie w makowce powoli przejasnia... araia raczej nie kupie... to juz wiem... raczej bedzie to shoei... 13 kwietnia jade do pyrladnii testowac trzy modele, z czego jeden to szczena... testowac bede:
multitec, xr1100, qwest
najbardziej ciekawy jestem tego ostatniego...jakas nowosc w szeregach shoja...malo info w necie, ale jak juz siem cos znajduje, to opinie bardzo dobre...xr1100 wiadomo - sprawdzona konstrukcja...multitec - hmmmm - jakos ja se tak pomysle o tej szczece...to sam nie wiem...ale od tego wlasnie som testy...
chodzi mi jeszcze po glowie jeden wynalazek...ale niestety w Polszczu nie za bardzo znany...marka uznana w dalekim swiecie, ale u nas nie znajdziesz sklepu chetnego na przejazdzke testowa...chodzi mi o kask Bell-a M4R - jak dla mnie bomba...opinie super, cena do lykniecia (tylko nie mowimy tutaj o wersji karbonnnn, bo to juz cenowo przegiecie)...a jak wyglada...moj bosze...
Odpowiedz
#12
Widziałem na targach taki

http://cgi.ebay.pl/BELL-M5X-DAYTONA-DYA-...230f02ec9a

zajebiście wygląda i bardzo lekki... ale w jeździe nie testowałem  Tongue
Odpowiedz
#13
po temacie...kask kupiony...poszlim w nowosci...shoei qwest...a co...sie zobaczy...pierwsza przejazdzka jak najbardziej na plus...
Odpowiedz
#14
ja zanabyłem sobie ostatnimi czasy, za namową Seby, Sharka S900 i muszę powiedzieć, że jak na razie kask jest przechuj!!!  8)
cichy i wygodny
do tego patrzałki przeciwsłoneczne, antifog i w ogóle anti syf
wodę z wizjera ładnie zwiewa więc podobywuje mi się bardzo
a cena rzędu 700-900 pln to jeszcze nie tragedia
zobaczymy jeszcze jak z wentylacją będzie, bo robi się ciepło i czas lufciki pootwierać Wink

Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#15
Kevo - sam myslalem nad tym kaskiem... w sumie i ostatecznie nabylem droga kupna shoei qwest... zobaczymy...
Odpowiedz
#16
nolana odradzam.... przeciekał w deszczu przez blendę.
--
Mikołaj
Odpowiedz
#17
Każda sroczka swój ogonek chwali.
http://www.scigacz.pl/Schuberth,C3,kojac...,9451.html
Zakupiony.
Dopiszę tylko tyle.
Odkryłem nową jakość życia na dwóch kołach.

nieważne co masz nad d... ważne że jaja masz nie na drucie.
Odpowiedz
#18
...a S1 zawsze kochalem i mnie wyszydzano >:> >:> >:> >:>
"zapomnial wol jak cieleciem bul..." Wink
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości