Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odzież - dobry zestaw?
#11
ja tu świeży jestem (więc nic nie mówiłem) ale widzę, że ładny off-top tu leci  Tongue
Odpowiedz
#12
...I KURWY CZASAMI TEŻ  >:> >:> >:> >:>
Małego nie słuchaj bo on skażony tym pyłem wulkanicznym jest ;D ;D ;D
a i szpaner pierwszej wody! -bez kija nie podchodź!
kurtkę kup, jeansy z protektorami i wygodne laczki...
w trasę jak kosmita możesz się ubierać  Smile
bezpieczeństwo na drodze to fikcja - bezpieczeństwo jest w twojej głowie
ale o tym sza! bo Mały jeszcze to przeczyta  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Odpowiedz
#13
...sie Viktor smiej Wink
ale przez ten zasrany pyl opona z Gebelsowni
spozniona 5 dni a w motorowej sznurki widac
ale sprobuje ptrzejechac ze dwa razy silvertejpem
on wsio zniesie >:> >:> >:>
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#14
(04-20-2010, 08:37 PM)Maly link napisał(a): bo skoro "czoperowcy" tak ich pozwole sobie nazwac
w naszych stronach nazywają ich harleiści lub jak ostatnio córka kumpla nazwała ich - kaskowi- Smile Smile
a wracając do tematu to 11 lat temu sprawiłem sobie ciuszki SPIDI /służą do dzisiaj/, teraz katuję MODEKĘ /jaki mi Ghostrider sprzęta użyczy/ ale widzę że nie ma opcji by modeka pożyła tyle lat.
Ale mogę powiedzieć że modeka do miasta to dobry wybór
Odpowiedz
#15
...jezu nastepny rozsadny, gdzie ci ulani w sandalach i furkoczacym kreszu?

hm hm hm, w szkole same piatki mialem..
Odpowiedz
#16
...a kto sie chujem urodzil
skowronikem nie umrze >:> >:> >:>
zapomnial wol jak cieleciem bol >:> >:> >:>
innteligentni zajarza a glupi niech spierdalaja
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#17
ja pierdole, i ty maly przesiakles kombatanckim duchem?
zbuduj wehikul czasu i cofnij sie do tych lat kiedy wszystko bylo zajebiste, i mozna bylo doswiadczonym okiem spogladac na leszczy >:>

Odpowiedz
#18
jak juz wszycy cus maja do powiedzenia to i ja cus tyż....ostatnio zanabyłem troszke oddizezy na motura zakładajac 3 hipotezy a- bycie ciepło, b - bydzie zimno , c - by loło.
a- obówie firmy fila niebieskie wiatroprzepuszczalne całosciowo z jednym paskiem zakłdanym na duzego palca. spodzien - przewiewny typ bermuda w kolorze green z sieateczką wewnetrzną by sprzet na boki sie nie walał i kieszenia tkzw ; basenowa na drobne by muc zapłacić szybko na autostradach.na klatę oczojebn t-shit mam 2 szt adiego i nika z duzym logo (dla lansu) ktudki renkaf oczywiscie . na rence wersja czarnch czoperówek bezpalczastych bo o konczyny tzra dbac i muchy siem czesto rozbijajom a i fuck w takich ładniej wyglonda. no i kask  budowlany z krótkim daszkiem z obi ...ale z atestem i szybom .

b-obówie kozaki od bata ze skurkom podwójnom i misiem we srodku oczywiscie czubiate...wiadomo - lans, spodzień jepy - wranglery z mat 300 i kalesrajt z poliamidu (aaa dla komfortu warto na gumce od spodni napisac sobie mazakiem  ,,membrana gore,, - pomaga w oddychaniu i paroprzepuszalnosci), klata - generalnie nutria lub lisek hytrusek w delikatnym odcieniu brawn... moze cieżkie ale skuteczne ... na hajce na elefanten spoko do 278 km na h pociagnie sie nic nie wieje moze tylko w dekiel. rence -wełniane od babci na jeden palec - ścieg oczkowo terapezowy podwójny...super. he pilotka z ormówką na pasek od spodni dobra kompozycja i iezle sie trzyma.

c - leje i a ... jak a plus kombinezon biał malarski z obi ze stylonu za 19 zł kolor biały plus foliowe renkawice z jakiejkolwiek stacji benzynowek

c - leje i b ...jak b plus kombinezon z pcv ogrodniczy zielony z obi za  22, 50 plus renkawice grube do zmywania w detergrntach

... wierze ,ze to skuteczne metody .. zreszta niejednokrotnie stosowane ...w wielu zakondkach świata. prze zemnie i paru innych riderów znanych jak ; rjossii, kapriczjosii, chaga, mc donalds, c. stjuner, magneto, no nawet kapral wichura. wiec chyba noł komnts.
pozdro
Odpowiedz
#19
piłeś nie ma chuja  Tongue
hehe... 2:30
Odpowiedz
#20
(04-27-2010, 01:53 PM)ghostrider link napisał(a): piłeś nie ma chuja  Tongue
hehe... 2:30

trzeźwieje od soboty ;-) pooooooowoooooolii
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości