Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gsx550 (88') na silniku gs -czy warto? Prosze o opinie.
#1
Witam. Mam okazję kupna suzuki gsx 550 z silnikiem gs. Motocykl trochę czasu już stoi w piwnicy znajomego nie jeżdżony. Posiada małe braki,typu boczki,gaźniki i bodajże którąś częśc kolektora wydech. Mam zamiar odkupic od niego ten motocykl z zamiarem rozsprzedania na części tzn.zarobic i moje pytanie kierują w tą stronę -czy jest sens? Jest zapotrzebowanie na części do tego motocykla? Patrze na allegro za częsciami i nie ma tego zbyt duzo wiec moze szybko by zszedł na 'łupy'. Prosze o jakies podpowiedzi...
dodo
Odpowiedz
#2
ja bym osobiście się nie pchał w takie coś  :^)
Odpowiedz
#3
(01-23-2010, 03:32 PM)saint link napisał(a): ja bym osobiście się nie pchał w takie coś  :^)

liczę się z tym że mogę go potem sprzedawac dluuugi czas ale zastanawiam się czy warto bo skoro mam możliwośc kupienia za rozsądną cenę bo ok 600zł to może to przyniesie jakiś zysk  Wink
dodo
Odpowiedz
#4
Tylko jak długo będziesz czekał na zwrot zainwestowanej :^) kasy to nie  jest sprzęt już tak chodliwy więc możesz mieć problem ze znaleźieniem klijentów.
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz
#5
Ja ogólnie jestem przeciwnikiem rozszabrowywania, no ale jak dla kogoś jest to źródło dochodu, to trudno. Jak masz możliwość kupienia tanio, a może jeszcze taniej, to jeśli moto ma papiery i reszta tego co zostało jest w dobrym stanie, a także masz chęci, to może pomyśl o jakiejś zajebistej przeróbce i wtedy po przerobieniu można sprzedać całość, albo cieszyć się z jazdy i z posiadania czegoś jedynego (przeróbka oczywiście z klasą, a nie "wiejska")
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
nie mam czasu na przeróbki,czy usprawnienia i ładowanie kasy w coś co zakładam że mogłoby mi ja przynieśc poprzez sprzedaż w częściach... Z tego co wiem to motocykl jest zarejestrowany tylko OC i przegląd wygasło,wizualnie jest dośc ładny...
dodo
Odpowiedz
#7
...pomaluj na zielono i wpierdziel do jeziora
coby sie zaby nie powystraszaly Wink
jakby byl z tego pieniadz to pewnie kolega dawno by zarobil
a tak chce ubrac Ciebie w interes zycia
odpusc takie biznesy idz do szkoly albo skoncz  jakies kursy tam som pieniadze
kto ma szkole ten ma lzej a nie przecinasz zapalke na cztery w poprzek
wiedzac dokladnie ze trzy czesci nie beda sie palic bo siarki brak >:> >:> >:>
a ogolnie to jebac rybnik >Sad
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#8
taa,tylko ze kolega ma do tego taki zapal...-zeby miec z tego kase ze szok, nawet by nie zauwazyl jakby sie ten gsx rozplynal w powietrzu. A na marginesie to szkole mam skonczona dzieki czemu mam kase ale od przyplywu gotowki nic nigdy nie zaboli  >Sad
dodo
Odpowiedz
#9
Z tego co widze to nie potrzebujesz zadnej porady.....jestes zdecydowany na ta okazje.....wiekszosc osob odradza ci ten biznes....a Ty dalej swoje.....
Maly a ty co z tym Rybnikiem?????

co do akcji z allegro....wystaw cos na aukcje i zobaczysz jaki bedzie odzew....
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości