Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamaha fazer 600.
#21
(01-21-2010, 11:23 AM)Gruby450 link napisał(a): Wolałbym tysiączke, nawet nie są dużo droższe, ale ich przebiegi mnie troche przerażją. 50 tysięcy km to nie jest tak mało jak na motocykl? A 1000 to trudno znaleźć z mniejszym...
to niestety jest loteria bo nie ma odpowiedzialności i bata na skurwysynów sprzedających nie katowane i nie bite sprzęty...
uwierz że występują w przyrodzie egzemplarze roczne z zajechanym silnikiem po poważnych wypadkach.
żadne porady nic nie pomogą...
najlepiej na zakup jedź z wynajętymi na tę okazję kolegami, czarną beemką, wybierz takich bardziej postawnych i niech koniecznie założą dresy Big Grin
może zadziała  Smile
Odpowiedz
#22
50 tyś to wcale nie jest tak dużo na współczesny moto ja dosiadam VFR 800 i mam już najechane 55tyś i nie mam z nią żadnych problemów a do turystyki nadaje się zajebiście trochę mniejszy Tir. Wink Także mogę śmiało ci ja polecić. Smile


Dycha wróciłeś?  SmileTo może i reszta starej ekipy powróci i będzie jak za dawnych czasów. >:>
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz
#23
[tt]Seba leci walczyć, Misiek rok temu poszalał a teraz struga kierownika więc nie ma z kim

[/quote]

ano w tym sezonie sobie nie polatam chyba że migiem Wink
Sprzedam VFR 800 2001r.
Odpowiedz
#24
kupisz na miejscu jakąś padlinę - będzie dobrze  Smile
Odpowiedz
#25
Dycha chcesz spontan Big Grin
ja ma wizję która chodzi mi po głowie czyli niedaleka słowenia ale w szybkim tempie -> wyjazd impreza leczenie kaca powrót, kiedy dokładnie nie wiadomo ustalone tyle że z kumplami siadamy w któryś dzień przy piwie i mówimy jedziemy po jutrze i jazda max 4 -5 dni
wstępne towarzystwo to niestety XX, haya, i moja lokomotywa..... >:>
Odpowiedz
#26
Wchodze w to

ale pod warunkiem że gość z XX wiezie moje bagaże (mały plecak)

i znosi moje uwagi na temat Hondy  8F 8F 8F
Odpowiedz
#27
witaj,co do porad w sprawie zakupu moto nie jestem w stanie ci pomóc,moja wiedza
w tym temacie jest już wsteczna,w porównanie z takim 'znawcą' jak expedyt jestem
zgredem / 60 lat/.nie uważam jednak że przebieg 40 50 tysięcy dla tej marki
to coś strasznego,to nie shl czy wfm.wszystko zależy od tego jak to moto było
eksploatowane.

ad.expedyt;to ty pierdolisz twierdząc,że ja wciskam komuś mój sprzęt,jakoś gruby
nie ma pretensji.znasz przypowieść o wódce i zakąsce?
Odpowiedz
#28
(01-21-2010, 08:58 PM)Valenciano link napisał(a): najlepiej na zakup jedź z wynajętymi na tę okazję kolegami, czarną beemką, wybierz takich bardziej postawnych i niech koniecznie założą dresy Big Grin
może zadziała  Smile

szukasz zajęcia Wiktorku? >:>
oferujesz swoją pomoc?  8)
Yellow Magna & Blackbird - to jest frajda!
Odpowiedz
#29
(01-22-2010, 06:48 AM)mechanik link napisał(a): witaj,co do porad w sprawie zakupu moto nie jestem w stanie ci pomóc,moja wiedza
w tym temacie jest już wsteczna,w porównanie z takim 'znawcą' jak expedyt jestem
zgredem / 60 lat/.nie uważam jednak że przebieg 40 50 tysięcy dla tej marki
to coś strasznego,to nie shl czy wfm.wszystko zależy od tego jak to moto było
eksploatowane.

ad.expedyt;to ty pierdolisz twierdząc,że ja wciskam komuś mój sprzęt,jakoś gruby
nie ma pretensji.znasz przypowieść o wódce i zakąsce?

Drogi Zgredzie

Po pierwsze nie jestesmy w stanie porownac poziomu wiedzy na ta chwile, wiec daruj sobie “znawstwo”. Byc moze I przycmiewasz mnie wiedza na temat zabytkowych trupow I pozerskich zlomow uginajacych sie od chromu, ale fakt chwalenia armatury nie sugeruje eksperta w twojej osobie na temat rozwiazan konstrukcyjnych stowrzonych po narodzinach chrystusa.
Wiem wiem, “to uczucie”, “wiatr we wlosach”, “wolnosc” I nadasany wyraz twarzy.

Po drugie moja uwaga iz pierdolisz odnosi sie nie do kwestii przebiegow (gdzie 99% w chuja wali jak moze) ale do tego ze pierdolisz od rzeczy sugerujac sprzet z zupelnie innej bajki, komus kto interesuje sie fazerem. To wrecz obelga sugerowac armature, ja bym normalnie w morder dal. Gsxr1000 tez wysmienicie sprawuje sie turystycznie, jest to jedynie kwestia, czy wozisz opasle leniwe dupsko czy nie. Jazda to emocje, nie pragmatyzm.

Po trzecie to jest forum, wiec z natury rzeczy dyskusja ma otwarty character, jak koniecznie chcesz sam wypic swoja wodke I wypchac ryj kaszanka, to sie przenies z rozmowa na poczte wewnetrzna.

Ps. Jezeli traktujesz moje wulgaryzmy personalnie, to sie lepiej kurwa przyzwyczaj.
Odpowiedz
#30
Cytat:Drogi Zgredzie

Po pierwsze nie jestesmy w stanie porownac poziomu wiedzy na ta chwile, wiec daruj sobie “znawstwo”. Byc moze I przycmiewasz mnie wiedza na temat zabytkowych trupow I pozerskich zlomow uginajacych sie od chromu, ale fakt chwalenia armatury nie sugeruje eksperta w twojej osobie na temat rozwiazan konstrukcyjnych stowrzonych po narodzinach chrystusa.
Wiem wiem, “to uczucie”, “wiatr we wlosach”, “wolnosc” I nadasany wyraz twarzy.

Po drugie moja uwaga iz pierdolisz odnosi sie nie do kwestii przebiegow (gdzie 99% w chuja wali jak moze) ale do tego ze pierdolisz od rzeczy sugerujac sprzet z zupelnie innej bajki, komus kto interesuje sie fazerem. To wrecz obelga sugerowac armature, ja bym normalnie w morder dal. Gsxr1000 tez wysmienicie sprawuje sie turystycznie, jest to jedynie kwestia, czy wozisz opasle leniwe dupsko czy nie. Jazda to emocje, nie pragmatyzm.

Po trzecie to jest forum, wiec z natury rzeczy dyskusja ma otwarty character, jak koniecznie chcesz sam wypic swoja wodke I wypchac ryj kaszanka, to sie przenies z rozmowa na poczte wewnetrzna.

Ps. Jezeli traktujesz moje wulgaryzmy personalnie, to sie lepiej kurwa przyzwyczaj.

Cie chyba pojebało, mnie sie przeczytać tego powyżej nie chce, Tobie sie chciało napisać, kurwa ZAL. Jest tyle pięknych staropolskich słów: spierdalaj, odjeb się, wypierdalaj .. i po co grafomanię stosować?

fakt, że za starego czopera /8 lat/ ponad 30 tys zł, to chyba jakiś żart.
".. świetny do turystyki."  8F






[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości