Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chińskie plastik do moto jakie dodatkowe koszty??
#1
Czy ktoś kupował zestaw plastików albo inne części do motocykla na ebay bezpośrednio w chinach?? Zamierzam kupić (200 funtów + wysyłka) tylko nie wiem jakich dodatkowych kosztóe typu cło i VAT się spodziewać... Czy ktoś to przechodził i pojaśni co i jak ??
Odpowiedz
#2
Sorry ze pytam ale czemu z chin? no chyba ze masz chinski sprzet....a nasze na rynku nie maja?
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#3
http://www.celnicy.pl/forumdisplay.php?f=24  >:> >:> >:>
(666)te co u nas sprzedają to też made in china  ;D ;D ;D
Odpowiedz
#4
Kupowałem w Chinach rękawice i nie doliczyli nic... kupowałem w usa kurtkę i doliczyli... chyba dużo zależy od kursu dolara i "widzimisię" pana celnika  Tongue
A tak powazniej to jak uda Ci się dogadac z Panem Chinczykiem np. po angielsku to powiedz mu żeby nie wysyłał paragonu ani dowodu zakupu, niech zerwie metki jesli rzeczy sa nowe, i niech wpisze cene poniżej 100 dolców bo wtedy zdaje się idzie jako suwenir Big Grin
Odpowiedz
#5
ghostrider a można wiedziec ile ci polczyli? czy samo cło czy razem z VAT?
puściłem maila i niestety odpowiezieli że do polski nie wysyłają - trzeba będzie odświeżyć kontakt z kumplami na wyspach Wink
Odpowiedz
#6
O ile dobrze pamiętam to najpierw do ceny która zapłaciłem na Ebayu w usa doliczyli koszt przesyłki, potem od tego obliczyli 22% VAT i dodali, a nastepnie od tej całej sumy policzyli cło... nie pamiętam już ile to było procent.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości