Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mandacik ;)
#1
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-154027.php
Odpowiedz
#2
Pewnie dostal mandat za jazde bez kasku....
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#3
To jest dopiero...  8)




http://www.tvn24.pl/-1,1569573,0,1,skaza...omosc.html
Odpowiedz
#4
wlasnie kcialem o tym napisac ale komp sie blokowal.....w angielskim wydaniu wiadomosci motocyklowych czyli MCN opisane sa tego typu przypadki, i juz wcale nie trzeba znac numerow rejestracyjnych,kamery wylapuja takie szczegoly jak brak roznych elementow motocykla np.brak sruby od mocowania,zarysowany tlumik nalepka na szybie .....kierowce mozna nawet zweryfikowac po twarzy czy oczach,standartem sa informacje takie jak typ motocykla czy ubior kierowcy ale tego typu szczegoly z tego co slyszalem zna rowniez nasza policja....tak wiec powiedzenie typu: zdjecie zrobione z przodu nic mi nie zaszkodzi mozna wlozyc...... 
[Obrazek: skanuj0001pb3.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#5
jasne że zna, kiedyś tam rok może dwa, albo więcej temu bielska policja ogłosiła konkurs polegający na tym, że przechodnie mieli robić zdjęcia motocyklista łamiącym prawo i nie tylko, a potem sobie siedzieli na komendzie i je analizowali sprawdzali szczegóły itp Wink
Odpowiedz
#6
Swiety  ale wiesz porownanie skali chodzi mi o ilosc sprzetow w UK a u nas  >:> bez obrazy bo ile sprzetow lata np po Czestochowie 100 ? 200?
[Obrazek: duckavatarbc4.gif]
Odpowiedz
#7
Rozwiązanie jest jedno - wszyscy musimy obkleić motocykle szarą taśmą pakunkową  :^) :^) :^)
tylko równo mi obklejać ma nie być różnic!  >:> >:> >:>
Odpowiedz
#8
walić to!
Odpowiedz
#9
nieee, kształtem będą się różnić i wzrostem jadącego, jak będą chcieli to i tak znajdą kogo trzeba... w obliczu takiego bezsensu sytuacji jestem za przedmówcą:
(10-22-2008, 08:47 PM)Valenciano link napisał(a):
walić to!


gorzej jak złapią...
GSXF 600 -> Bo jajka są niezbędne żeby mieć frajdę
Odpowiedz
#10
(10-23-2008, 08:14 PM)b11l link napisał(a): nieee, kształtem będą się różnić i wzrostem jadącego

To trzeba obklejać w idealną kulkę o wcześniej ustalonych rozmiarach, tak aby tylko czubek kasku jadącego wystawał  >:> >:> >:>

Wiem, pierdolę jak potłuczony - nie wyspałem się chyba  :^) :^) :^)  :-\ :-\ :-\
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości