Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po jakim czasie od sprzedaży tracę zniżki
#1
Usiłowałem poszukać na necie ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Ponieważ sprzedaje jutro jawę zostanę bez pojazdu.
I w związku z tym pytanie: po jakim czasie znikną mi zniżki za OC?

Czy jak przyjadę w lipcu na urlop i zarejestruję i opłacę inny pojazd to jeszcze będę miał te 60% zniżek?
FJ 1200 '91 - była ABS. Po paru modyfikacjach......
Odpowiedz
#2
z tego co było w PZU kilka lat temu to po sprzedaży przez rok zniżki były ważne - wiem z autopsji, a potem co roku odpadało chyba 10%

Być drogą i wędrowcem, i każdym kołem na tej drodze...
Odpowiedz
#3
(05-20-2008, 06:19 PM)renegat link napisał(a): z tego co było w PZU kilka lat temu to po sprzedaży przez rok zniżki były ważne - wiem z autopsji, a potem co roku odpadało chyba 10%

...niezla qwa logika naprawde niezla
skoro nie podpadasz w ubezpieczalni w taki czy inny sposob
to czemu to sie traci ???
Ezekiel 25;17
..And you will know my name is LORD when i lay my vangance
upon thee...
Odpowiedz
#4
Najlepiej zadzwoń i sprawdź jak Twój ubezpieczyciel definiuje tzw :Ciagłość ubezpieczenia: w niektórych firmach masz 6 miesięcy w innych rok.
Odpowiedz
#5
Mam problemik.

Ponieważ sprzedałem swe pojazdy i została mi tylko moja poczciwa WSK-a postanowiłem wykupić na nią OC tak by w razie powrotu za jakiś czas do Polski mieć zniżki.

No i poszedłem ale ostatni raz za OC Wiesi płaciłem jakieś 8 lat temu..... :^) :^) a pani zażądała ostatniego kwitka za OC...... jak to ugryźć? bo nie bardzo mam pomysł..... sprzedać i odkupić.....
FJ 1200 '91 - była ABS. Po paru modyfikacjach......
Odpowiedz
#6
Mam problemik.

Ponieważ sprzedałem swe pojazdy i została mi tylko moja poczciwa WSK-a postanowiłem wykupić na nią OC tak by w razie powrotu za jakiś czas do Polski mieć zniżki.

No i poszedłem ale ostatni raz za OC Wiesi płaciłem jakieś 8 lat temu..... :^) :^) a pani zażądała ostatniego kwitka za OC...... jak to ugryźć? bo nie bardzo mam pomysł..... sprzedać i odkupić.....
FJ 1200 '91 - była ABS. Po paru modyfikacjach......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości