Ankieta: Witam kolegów. prosze o pomoc gdzie moge dostac ubezpieczenie na moj moto suzuki rf600r. mieszkam w killarney i mam problem z powodu wieku bo mam 24l. dzwoniłem juz do liberty axa i carol nash. pom...
a
a
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z ubezpieczeniem prosze o pomoc
#1
Witam kolegów. prosze o pomoc gdzie moge dostac ubezpieczenie na moj moto suzuki rf600r. mieszkam w killarney i mam problem z powodu wieku bo mam 24l. dzwoniłem juz do liberty axa i carol nash. pomozcie prosze
Odpowiedz
#2
W PZU
Odpowiedz
#3
jak w pzu jak mam bike na irl blachach kupiony tutaj. gdybym mial pl bike to by nie było tematu
Odpowiedz
#4
To przerejestruj  :^)
Poza tym fakirr ma chyba rację... bo PZU zdaje się ubezpiecza nawet nie zarejestrowane motocykle, na numer VIN ramy, przynajmniej gdzieś tak słyszałem  :^)
Idź do PZU i spytaj
Odpowiedz
#5
a później jak sprzedam tu bike na pl blachach? jakie są koszty przerejestrowania w polsce?
Odpowiedz
#6
srutututu...
http://www.lukaszjankowski.pl/blog/2009/...zagranicy/
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/68/3648...jazdu-w-UK
i tyle wujek gugle
Odpowiedz
#7
no dobra kolega opisuje tam zakup bike od kogos kto go sprowadził a ja jestem w posiadaniu bike tutaj!!! chce ubezpieczyc tutaj a nie w polsce bo co poźniej zrobie z tym bikiem
Odpowiedz
#8
(05-11-2015, 12:21 PM)romeo99 link napisał(a): no dobra kolega opisuje tam zakup bike od kogos kto go sprowadził a ja jestem w posiadaniu bike tutaj!!! chce ubezpieczyc tutaj a nie w polsce bo co poźniej zrobie z tym bikiem

3, 4ry ... WYPIERDALAJ !!  8F
[Obrazek: b7e8f6aae35d2964.jpg]
Odpowiedz
#9
(05-10-2015, 09:43 PM)romeo99 link napisał(a): jakie są koszty przerejestrowania w polsce?
kolega nie czyta swoich postów???
W pierwszym linku masz koszty rejestracji a w drugim jasno na białym - 6m-cy na blaszce PL
Odpowiedz
#10
A czy autor zauważył że to jest polskie forum i raczej wiedza o tym gdzie ubezpieczyć moto za granica jest wiedzą na ...uj potrzebną?
FJ 1200 '91 - była ABS. Po paru modyfikacjach......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości