Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niezbędne wyposażenie wymagane przepisami prawa
#41
(05-31-2012, 07:44 AM)expedyt link napisał(a): O, dlatego to wszystko zdechlo. Narosla liczba uzytkownikow nie majacych nic do powiedzenia
do ZBOWIDu się zapisz za zasługi. i przypisy na zebraniach czytajcie. co się zgodzę, że wypowiedz ma poziomem do Twoich sie nie rowna. przy okazji, ale pierdolę taką zegarkowo, gdzie murzyna nie wpuszczają, bo wydech jest niefirmowy. wole hasać po łące, może się znowu uda. nie jeżdżę po ludziach.
i kiedy ta liczba uż. tak narosla? kiedykolwiek za dużo tego tu bylo? może nie jestem aktywny, ale z sentymentu zaglądam od ok. 10 lat. jakis taki agresor bije z takich wypowiedzi, ze odstrecza. i o takie chamstwo chyba poszlo, pospolite, niewazne import czy miejscowe.
Odpowiedz
#42
haha do zbowidu ;D ;D ;D znaczy hi hi.
Odpowiedz
#43
to dyskusja się dopiero zacznie ;D
Odpowiedz
#44
(05-31-2012, 12:33 PM)marchewa link napisał(a): płęto bym pierdolno taką: każdemu wolno mieć swoje zdanie, ale jeżeli takie zdanie, to ja bym jeszcze spalił wchuj wszelakie pozostałości po tym kraju gdzie dno i wodorosty, brak cywilizacji, gdzie dziki kraj. wkurwia mnie jak ludzie charają z daleka w moje miejsce gdzie żyję, ale to nie przeszkadza im korzystać i dobrodziejstw kt dał im opluwany. białej pospolitej dostaję podczas wyborów słuchając jak zagłosowała polinija w ćikago - codochuja ??!!
powyższa wypowiedź nie jest skierowana personalnie - nudziło się mi.
przepis na bimber:
woda, cukier, ryż, drożdże - zepsuć, odparować, skroplić, wypić. najlepiej smakuje schłodzone.
Jakiez to dobrodziejstwa masz na mysli? Co jest takiego wyjatkowego w PL czego nie mozna dostac gdzie indziej?
A na wybory nie chodze, bo to chore zeby z daleka i oderwania od realiow decydowac o tym co mnie nie dotyczy. A polonia gdakajaca w podgrupach to juz najwiekszy poziom zjebania umyslowego na jaki mozna sie natknac. Wyjechalem to sie asymiluje z zydostwem i nie sram z tesknoty za tym co odrzucilem.

(05-31-2012, 07:35 PM)bogo link napisał(a): no a te instytucje finansowe to chodzi tylko o to, ze sie mogą zaraz wysrać na każdego, kto trzyma tam kasę...się chłopaki od fety i metaxy wypną na €, to samo zrobią ci od hiszpańskiej precyzji i niemieckiego temperamentu i w panice ludziska rzucą się po swoje papiury do banków. A taki bank...one mają ino cyferki w komputerach. we złocie, czy papiurach nie mają NIC.
jak bedziesz mial papierki w skarpecie to nic nie pomoze, bo inflacja w takim wypadku zezre pozorna wartosc. Jak chcesz byc przygotowany to wylej bunkier w lesie, zrob zapasy zywnosci, zlota, paliwa i broni na pare lat Smile
(05-31-2012, 11:30 PM)jaroslav link napisał(a): do ZBOWIDu się zapisz za zasługi. i przypisy na zebraniach czytajcie. co się zgodzę, że wypowiedz ma poziomem do Twoich sie nie rowna. przy okazji, ale pierdolę taką zegarkowo, gdzie murzyna nie wpuszczają, bo wydech jest niefirmowy. wole hasać po łące, może się znowu uda. nie jeżdżę po ludziach.
i kiedy ta liczba uż. tak narosla? kiedykolwiek za dużo tego tu bylo? może nie jestem aktywny, ale z sentymentu zaglądam od ok. 10 lat. jakis taki agresor bije z takich wypowiedzi, ze odstrecza. i o takie chamstwo chyba poszlo, pospolite, niewazne import czy miejscowe.

Jak kazdy akceptuje wlasne wybory to wspaniale, ale gdy sie na cos godzisz a potem narzekasz na zjebany stan rzeczy no to ekskjuz mi.
Glaskanie sie po chujach jest moze i przyjemne, ale ani to interesujace ani konstruktywne.
Odpowiedz
#45
i okulary zapasowe trzeba mieć...
a głaskanie po chuju to przyjemne jest i wskazane  ;D ;D ;D
Odpowiedz
#46
Cytat:Glaskanie sie po chujach jest moze i przyjemne, ale ani to interesujace ani konstruktywne.

bzdura...

Jest przyjemne i interesujące, a ponieważ mam 2 synów, mogę potwierdzić, że także konstruktywne
A kliknij sobie i zobacz profil
Odpowiedz
#47
(05-31-2012, 07:44 AM)expedyt link napisał(a): [quote author=jaroslav link=topic=1116.msg10964#msg10964 date=1338382640]
kontyunujcie
O, dlatego to wszystko zdechlo. Narosla liczba uzytkownikow nie majacych nic do powiedzenia poza "kontynnujcie", "popieram", "hi hi", "dlaczego mnie obrazasz", starym odechcialo sie pisac i wzielo i pierdolo o bruk pustki egzystencjalnej.
[/quote]

Etam, to chyba nie był jedyny powód. Większym było chyba to, że nigdy nie zdecydowałem się na moderację. Nawet wtedy, kiedy główną treścią dyskusji stał się stan techniczny i przebieg genitaliów (niektórych) obecnych na forum dam. Większość tych, którzy wolą zlotowe valky v blate zamiast tych prawdziwych, zażenowała się i poszła.
Żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie
Odpowiedz
#48
(06-03-2012, 10:44 AM)Mad Max link napisał(a): Etam, to chyba nie był jedyny powód. Większym było chyba to, że nigdy nie zdecydowałem się na moderację.
system idealny nie ma miejsca bez kotroli, ha Wink
Odpowiedz
#49
to był świadomy wybór Mad Maxa...
a Ty w związku z tym postanowiłeś się pogłaskać  :-\
Odpowiedz
#50
(06-03-2012, 07:37 PM)Valenciano link napisał(a): to był świadomy wybór Mad Maxa...
a Ty w związku z tym postanowiłeś się pogłaskać  :-\
przeszkadzaja ci moje praktyki autoerotyczne? czy stwierdzasz fakt dla samego stwierdzania?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości